Businessclublid in de spotlight: Van Woerden Wonen

De komende tijd zetten we regelmatig een businessclublid van De Veensche Businessclub in de schijnwerpers. Vandaag stellen we je graag voor aan ons businessclublid én sponsor: Hugo van Woerden

Van Woerden Wonen begeleidt je stap voor stap naar ultiem wooncomfort en laat niets aan het toeval over. Onze deskundige interieurstylisten zorgen ervoor dat jij straks met een trots en goed gevoel kan genieten van de prachtige gewenste ruimte. Of het nou gaat om een kantoor, restaurant, woonkamer of keuken, voor Van Woerden Wonen is niets te gek. Dankzij ons 3D programma kunnen wij een zo precies en duidelijk mogelijk beeld geven.
Bezoek onze showroom waar één van onze gepassioneerde adviseurs je vol aandacht rondleidt langs 70 verschillende woonstijlen. Gun jezelf overzicht en een zorgeloos vooruitzicht met Van Woerden Wonen! (https://www.vanwoerdenwonen.nl/)

De Veensche Businessclub

De Veensche Businessclub timmert nu al 7 jaar aan de weg en kent momenteel circa 125 enthousiaste leden. De Veensche Businessclub is gelieerd aan VRC. Met een jaarlijkse financiële bijdrage vanuit de Businessclub kan VRC verder investeren in de club, zodat het maximale (plezier) uit de club gehaald kan worden. Bezoek voor meer informatie: www.deveenschebusinessclub.nl.

Help mee! Steun de leden van de Veensche Businessclub door hun winkels/bedrijven te bezoeken en diensten te gebruiken. Zo versterken we zowel deze bedrijven als onze club. Samen maken we VRC sterker!

  • Ondersteun de club: Aankopen bij Businessclub-leden komen direct of indirect ten goede aan VRC
  • Lokale verbinding: Onze leden van de Veensche Businessclub zijn vaak lokale bedrijven die nauw verbonden zijn met onze gemeenschap. Door lokaal te kopen, versterken we onze directe omgeving
  • Duurzame relaties: Het opbouwen van relaties met leden van De Veensche Businessclub zorgt voor duurzame partnerships en versterkt ons gezamenlijk belang